اخبار شیراز

فارس قهرمان داژبال کشور

داژبال ایران در تسخیر فارس ‏

داژبال فارس
.
تیم های داژبال اقایان و بانوان فارس قهرمان ششمین دوره مسابقات قهرمانی کشور شد.. محمد مهدی پاک فطرت رییس کمیته داژبال فارس گفت: این دوره مسابقات با حضور ١۵ تیم در بخش اقایان و ٢۵ تیم در بخش بانوان از سراسر کشور و با سطح کیفی بسیار بالا در شهرستان زنجان برگزار شد.. وی افزود: تیم داژبال اقایان فارس با پیروزی های مقتدرانه مقابل استان های بوشهر و آذربایجان شرقی، زنجان و اراک به بازی نهایی راه یافت.. و در بازی فینال با اقتدار تمام با نتیجه ١٩ بر ١٢ استان قدرتمند خوزستان را از پیش روی برداشت و برای اولین بار قهرمان مسابقات کشوری داژبال شد.. اسامی بازیکنان:
مجتبی وزیزی
صادق عباسی
اصلان جمالی فرد
سید محمد حسینی
محمد شهسواری
و محمد مهدی پاک فطرت

مربی: امین فریدونی
سرپرست: هاشم رامشت 
پاک فطرت افزود:
رقابت در بخش بانوان با توجه به تعداد بیشتر تیم های شرکت کننده دشوارتر بوده که بانوان شایسته فارس با پیروزی بر رقبای خود از استان های کردستان، بوشهر ، قم، زنجان و خوزستان به فینال راه یافت.
در بازی نهایی هم مجدد تیم بوشهر را شکست داده و مقتدرانه مقام اول مسابقات کشوری را از آن خود کردند.. تیم بانوان فارس متشکل از خانم ها:
شیما زارع
آرام سجادی
سمانه عزیزی
مریم تبرزد
مریم خرمی
فائزه زارع
مربی: فرزانه کهیاری
سرپرست: خانم پاک پرور

پاک فطرت در ادامه افزود: این نتیجه درخشان در هر دو بخش اقایان و بانوان حاصل بیش از ٨ ماه تمرینات مستمر تحت نظر مربیان برجسته فارسی میباشد و رشته ای که تا یکسال پیش در فارس گمنام بود امروز به قطب داژبال ایران تبدیل شده است.. رییس کمیته داژبال فارس در پایان افزود تمامی ١٢ نفر از داژبالیست های فارس به اردوی تیم ملی دعوت شدند.. 

به امید موفقیت روز افزون تمام ورشکاران استان فارس

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن