توصیه هاویژه

سالمترین چای در دنیا

 تاریخ  استفاده از درخت زیتون،   به ۳۰۰۰ سال می رسد،  زیتون از زمان گذشته برای موارد مختلف استفاده می شود. در جهان امروز، از میوه زیتون خیلی بیشتر استفاده میکنند اما آیا می دانستید که برگ درخت زیتون دارای خواص درمانی فوق العاده ای است؟

برگ زیتون خاصیت شفا بخش پنهانی داردیکی از ترکیبات فعال آن اولئوروپین  است که همین ماده سبب تلخ شدن زیتون شده است . در واقع، اولئوروپین و محصولات ساخته شده از  آن دارای خواص ضد باکتری قدرتمند است.

استفاده از برگ زیتون برای سلامتی خیلی خوبست.  باکتری  بیماریهایی مانند ذات الریه، سل، آنفولانزا، هپاتیت، تبخال و …. همچنین به عفونت های دستگاه ادراری و عفونت های جراحیکمک می کند.

برگ زیتون دارای  ترکیبات  زیادی است که  سیستم ایمنی بدن  را تقویت می کند، انرژی را افزایش می دهد، ضد انگل، خواص ضد ویروسی و ضد قارچی دارد این برگ فشار خون را کنترل کرده ،  قند خون و سطح کلسترول بد  را تنظیم میکند و بیماری عروق کرونر را درمان میکند.

با استفاده از چای برگ زیتون می توانید تا حد زیادی این بیماریها را درمان یا از آنها پیشگیری کنید:

 کاهش چربی  خون بالا

 دیابت

 هرپس

 آترواسکلروز

 هپاتیت  B و C

 آرتروز

 مننژیت (هر دو باکتریایی و ویروسی)

 دیفتری

 لیستریا

 مالاریا

 زخم

 آنفولانزای

 التهاب دستگاه ادراری

 عفونت کلامیدیا

دستور  سالمترین چای  جهان:

چای زیتون

 ۱۵-۲۰ برگ زیتون خشک شده

 ۲۰۰-۳۰۰ دسی لیتر آب

آب  را جوشانده و  برگ زیتون  را در آن بریزید از حرارت بردارید و ده دقیقه در کنار قرار می دهیم و بعد از ۱۰  دقیقه چای را گرم یا سرد می نوشیم برای خوش طعم شدن می توانید عسل یا آبلیمو بریزید هر روز از این چای خورید حتی ا فرادیکه هیچیک از این بیماریها را ندارند بنوشند تا پیشگری کنند چای طعم شیرین و عطر تلخ ملایمی دارد .

برگ های چای زیتون را در بهار  در حالی که  جوان هستند بچینیدآنها را بشویید و در مجاروت هوا خشک کرده سپس در یک نایلون یا ظرف دربسته نگهداری کنید

مطالعات جدیدتر نشان داده است که آنتی اکسیدان چای زیتون  حتی بیشتر از چای سبز است و سالم ترین چای جهان است

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن